Resultado asignación libros do banco e lugar de recollida

Hoxe, tal e como se anunciou nas entradas anteriores deste blogue, fixemos o sorteo de asignación de libros naqueles cursos onde era preciso.

Desde xa as persoas ás que se lles asignou libro, poden pasar a recollelo na Conserxería do CMUS
Deberán asinar un formulario conforme recollen o libro correspondente, deixando nel constancia dun teléfono de contacto.

Queremos agradecer publicamente desde a Anpa a desinteresada colaboración do persoal de consenxería do CMUS para facilitarnos a entrega dos libros.

Eis o resultado da asignación dos libros (os números sen nome non tiveron asignación de libro):

1º GE
1. Julio Salvado Montoiro
2. Raquel Rodríguez Pato
3. Mª Jesús Loredo Conde
4. Eval Veleiro García
5. Agustín Caamaño Lado
6. Patricia María Ares Yáñez
7. Juan Diego Moldes Alfonso
8. Nuria González Salgado
9.
10. Mª Dolores Iglesias Riádigos
11.
12. Mª José Caneda Cabrera
13. Susana Cristian López
14. Margarita Bendaña López
15.
16. Mª Cristina Fernández López
17. Mª Cristina Fernández López (2º libro)
18.
19. Viginia Lado Monjeló
20.
21. Digna Tejo Giadáns
22. Esther Santos Miñones

2º GE
1. Ana Dapena Mora
2. Lois Docampo García
3. Begoña Vázquez Adán
4. Eva Caulonga Lorenzo
5. Pilar Míguez Vázquez
6. Susana Mirás Fernández
7. María Varela Frade
8. José Antonio Grela Martínez
9. José Antonio Bello Rey

3º GE
1. Celina López Valdés
2. Isabel Casal Reyes
3. María Jesús Blanco Guerra
4. José Manuel Merelle Remy
5. Manuel Soutullo Couro
6. Paula Piñeiro Guillén
7. Florinda Portos Rial
8. Florinda Portos Rial (2º libro)
9. Cristóbal Varela Artime
10. L. Davisd Martínez Martínez
11. Carmen Fuentes Blanco

4º GE
1. Carlos Cid González
2. Mª Paz Miguez Lis
3. Josefina Rosende Rico
4. Juan Jesús Rendo Pacorro
5. Xosé Lois Mouriño Souto
6. Ana María Varela Pena
7.
8.
9. Constantín Bostán
10. María del Mar Cibreiro Cordero
11. Pilar Señor Sánchez

1º GP
1.
2.
3.
4. Mª José San José Penas
5. Pilar Lesta Ferreira
6. Mª Luz Pérez Lema
7. José Manuel Pardal Bermúdez
8.
9. Begoña Fernández García
10. Montserrat Rego Prieto
11.
12.
13. María Dolores Bello Comparada
14. Isabel Mera Casal
15.
16. Elsa María González Álvarez
17.
18.
19.

2º GP
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11. Manuel Fuentes Fernández
12. Adriana Alcote Miranda

Sorteo e listaxe definitiva de solicitudes

O luns 19 ás 16:00 na biblioteca do CMUS, procederemos a realizar o sorteo dos libros do banco nos seguintes cursos (horarios orientativos):

16:05 h 1º grao elemental
16:15 h 4º grao elemental
16:25 h 1º grao profesional
16:35 h 2º grao profesional

Ao remate de cada sorteo, as persoas ás que lle tocase libro poderán xa levalo
Do mesmo xeito, as solicitudes dos grupos de 2 e 3 de grao elemental, poderán recoller o libro durante o acto dos sorteos dos outros cursos.

Neste blog avisaremos de onde e como recoller o libro para as persoas que hoxe non se poidan pasar polo CMUs no horario do sorteo.

Solicitudes feitas (19/09/2016)

1º GE (17 libros dispoñibles)
1. Julio Salvado Montoiro
2. Raquel Rodríguez Pato
3. Mª Jesús Loredo Conde
4. Eval Veleiro García
5. Agustín Caamaño Lado
6. Patricia María Ares Yáñez
7. Juan Diego Moldes Alfonso
8. Nuria González Salgado
9. Natividad Saco Pérez
10. Mª Dolores Iglesias Riádigos
11. María Trilla Segura
12. Mª José Caneda Cabrera
13. Susana Cristian López
14. Margarita Bendaña López
15. Ana Esmeralda Aldariz Araujo
16. Mª Cristina Fernández López
17. Mª Cristina Fernández López (2º libro)
18. Marycruz Bugallo Gómez
19. Viginia Lado Monjeló
20. Mª Carmen Fernández Montes
21. Digna Tejo Giadáns
22. Esther Santos Miñones

2º GE (11 libros dispoñibles: non haberá sorteo)
1. Ana Dapena Mora
2. Lois Docampo García
3. Begoña Vázquez Adán
4. Eva Caulonga Lorenzo
5. Pilar Míguez Vázquez
6. Susana Mirás Fernández
7. María Varela Frade
8. José Antonio Grela Martínez
9. José Antonio Bello Rey

3º GE (16 libros dispoñibles: non haberá sorteo)
1. Celina López Valdés
2. Isabel Casal Reyes
3. María Jesús Blanco Guerra
4. José Manuel Merelle Remy
5. Manuel Soutullo Couro
6. Paula Piñeiro Guillén
7. Florinda Portos Rial
8. Florinda Portos Rial (2º libro)
9. Cristóbal Varela Artime
10. L. Davisd Martínez Martínez
11. Carmen Fuentes Blanco

4º GE (8 libros dispoñibles)
1. Carlos Cid González
2. Mª Paz Miguez Lis
3. Josefina Rosende Rico
4. Juan Jesús Rendo Pacorro
5. Xosé Lois Mouriño Souto
6. Ana María Varela Pena
7. Begoña Pereiro Barreiro
8. Fernando Villa Neira
9. Constantín Bostán
10. María del Mar Cibreiro Cordero
11. Pilar Señor Sánchez

1º GP (9 libros dispoñibles)
1. Carmen Dourado Rodríguez
2. Lucinda Rodríguez Mayán
3. María del Pilar Conde Rodríguez
4. Mª José San José Penas
5. Pilar Lesta Ferreira
6. Mª Luz Pérez Lema
7. José Manuel Pardal Bermúdez
8. Xosé Manuel de Jesús Enrique
9. Begoña Fernández García
10. Montserrat Rego Prieto
11. Carmen Couselo Viaño
12. María Dolores Loureiro González
13. María Dolores Bello Comparada
14. Isabel Mera Casal
15. José Luís Mogo Otero
16. Elsa María González Álvarez
17. María Rial Rivas
18. María Magdalena Echezarreta López
19. Xoana Paredes Durán

2º GP (2 libros dispoñibles)
1. Eriko Ishimoto
2. Juan Aido Vicente
3. Esperanza Soñora Lapido
4. Isabel Álvarez Puga
5. Cristina Carbajales Nouriño
6. Esther Rodríguez Muñoz
7. Antón Insua López
8. Alberto López Jerez
9. Aurea Prieto Pérez
10. María Jesús García Castiñeira
11. Manuel Fuentes Fernández
12. Adriana Alcote Miranda

banco de libros: Actualización de solicitudes 16/09 ás 12:00

As solicitudes feitas ata as 12:00 do 16/09 son as recollidas nos seguintes listados.
As solicitudes que veñan despois da listaxe final que se publique o luns de mañá, estarán a resultas dos resultados tanto de entrega directa como de sorteo que procedan.

1º GE (de momento temos 17 libros dispoñibles: haberá sorteo)
1. Julio Salvado Montoiro
2. Raquel Rodríguez Pato
3. Mª Jesús Loredo Conde
4. Eval Veleiro García
5. Agustín Caamaño Lado
6. Patricia María Ares Yáñez
7. Juan Diego Moldes Alfonso
8. Nuria González Salgado
9. Natividad Saco Pérez
10. Mª Dolores Iglesias Riádigos
11. María Trilla Segura
12. Mª José Caneda Cabrera
13. Susana Cristian López
14. Margarita Bendaña López
15. Ana Esmeralda Aldariz Araujo
16. Mª Cristina Fernández López
17. Mª Cristina Fernández López (2º libro)
18. Marycruz Bugallo Gómez
19. Viginia Lado Monjeló
20. Mª Carmen Fernández Montes
21. Digna Tejo Giadáns
22. Esther Santos Miñones

2º GE (de momento temos 11 libros dispoñibles: non haberá sorteo)
1. Ana Dapena Mora
2. Lois Docampo García
3. Begoña Vázquez Adán
4. Eva Caulonga Lorenzo
5. Pilar Míguez Vázquez
6. Susana Mirás Fernández
7. María Varela Frade
8. José Antonio Grela Martínez

3º GE (de momento temos 16 libros dispoñibles: non haberá sorteo)
1. Celina López Valdés
2. Isabel Casal Reyes
3. María Jesús Blanco Guerra
4. José Manuel Merelle Remy
5. Manuel Soutullo Couro
6. Paula Piñeiro Guillén
7. Florinda Portos Rial
8. Florinda Portos Rial (2º libro)
9. Cristóbal Varela Artime
10. L. Davisd Martínez Martínez
11. Carmen Fuentes Blanco

4º GE (de momento temos 8 libros dispoñibles: haberá sorteo)
1. Carlos Cid González
2. Mª Paz Miguez Lis
3. Josefina Rosende Rico
4. Juan Jesús Rendo Pacorro
5. Xosé Lois Mouriño Souto
6. Ana María Varela Pena
7. Begoña Pereiro Barreiro
8. Fernando Villa Neira
9. Constantín Bostán
10. María del Mar Cibreiro Cordero
11. Pilar Señor Sánchez

1º GP (de momento temos 9 libros dispoñibles: haberá sorteo)
1. Carmen Dourado Rodríguez
2. Lucinda Rodríguez Mayán
3. María del Pilar Conde Rodríguez
4. Mª José San José Penas
5. Pilar Lesta Ferreira
6. Mª Luz Pérez Lema
7. José Manuel Pardal Bermúdez
8. Xosé Manuel de Jesús Enrique
9. Begoña Fernández García
10. Montserrat Rego Prieto
11. Carmen Couselo Viaño
12. María Dolores Loureiro González
13. María Dolores Bello Comparada
14. Isabel Mera Casal
15. José Luís Mogo Otero
16. Elsa María González Álvarez
17. María Rial Rivas
18. María Magdalena Echezarreta López
19. Xoana Paredes Durán

2º GP (de momento temos 2 libros dispoñibles: haberá sorteo)
1. Eriko Ishimoto
2. Juan Aido Vicente
3. Esperanza Soñora Lapido
4. Isabel Álvarez Puga
5. Cristina Carbajales Nouriño
6. Esther Rodríguez Muñoz
7. Antón Insua López
8. Alberto López Jerez
9. Aurea Prieto Pérez
10. María Jesús García Castiñeira
11. Manuel Fuentes Fernández
12. Adriana Alcote Miranda

Banco de libros Curso 2016-2017

Ola familias
O Banco de Libros da Anpa do Conservatorio é unha iniciativa posta en marcha hai dous cursos, mediante a cal pretendemos o aproveitamento de recursos e artellar elementos de solidariedade entre as familias.

Lembramos que hai ata o 15 de setembro para deixar na Conserxería do CMUS a vosas solicitudes. E tamén, nese prazo, sería recomendable que as persoas que tiveron libro o ano pasado, o devolvesen para así saber con maior exactitude cantos libros hai para o empréstito deste curso.

Ata o de agora (12/09/2016) eis as solicitudes recibidas. Se vedes calquera erro ou omisión, facede chegar o voso aviso a anpascq@hotmail.com

1º GE

1. Julio Salvado Montoiro
2. Raquel Rodríguez Pato
3. Mª Jesús Loredo Conde
4. Eval Veleiro García
5. Agustín Caamaño Lado
6. Patricia María Ares Yáñez
7. Juan Diego Moldes Alfonso
8. Nuria González Salgado
9. Natividad Saco Pérez
10. Mª Dolores Iglesias Riádigos
11. María Trilla Segura
12. Mª José Caneda Cabrera
13. Susana Cristian López
14. Margarita Bendaña López
15. Ana Esmeralda Aldariz Araujo
16. Mª Cristina Fernández López
17. Mª Cristina Fernández López (2º libro)
18. Marycruz Bugallo Gómez
19. Viginia Lado Monjeló
20. Mª Carmen Fernández Montes
21. Digna Tejo Giadáns

2º GE

1. Ana Dapena Mora
2. Lois Docampo García
3. Begoña Vázquez Adán
4. Eva Caulonga Lorenzo
5. Pilar Míguez Vázquez
6. Susana Mirás Fernández
7. María Varela Frade
8. José Antonio Grela Martínez

3º GE

1. Celina López Valdés
2. Isabel Casal Reyes
3. María Jesús Blanco Guerra
4. José Mnuel Merelle Remy
5. Manuel Soutullo Couro
6. Paula Piñeiro Guillén
7. Florinda Portos Rial
8. Florinda Portos Rial (2º libro)
9. Cristóbal Varela Artime
10. L. Davisd Martínez Martínez
11. Carmen Fuentes Blanco

4º GE

1. Carlos Cid González
2. Mª Paz Miguez Lis
3. Josefina Rosende Rico
4. Juan Jesús Rendo Pacorro
5. Xosé Lois Mouriño Souto
6. Ana María Varela Pena

1º GP

1. Carmen Dourado Rodríguez
2. Lucinda Rodríguez Mayán
3. María del Pilar Conde Rodríguez
4. Mª José San José Penas
5. Pilar Lesta Ferreira
6. Mª Luz Pérez Lema
7. José Manuel Pardal Bermúdez
8. Xosé Manuel de Jesús Enrique
9. Begoña Fernández García
10. Montserrat Rego Prieto
11. Carmen Couselo Viaño
12. María Dolores Loureiro González
13. María Dolores Bello Comparada
14. Isabel Mera Casal
15. José Luís Mogo Otero
16. Elsa María González Álvarez

2º GP

1. Eriko Ishimoto
2. Juan Aido Vicente
3. Esperanza Soñora Lapido
4. Isabel Álvarez Puga
5. Cristina Carbajales Nouriño
6. Esther Rodríguez Muñoz
7. Antón Insua López
8. Alberto López Jerez